Ana Sayfa Hakkımızda Kalite Politikamız Organizasyon Laboratuvar Makine Parkı Ürünlerimiz Referanslar İletişim

Hakkımızda

2012 yılında kurulan TİM Otomat, Bursa OSB. Demerciler Sitesi'nde 900 metrekare kapalı alan üzerine kurdugu üretim tesisinden deneyimli teknik kadrosu ve çalışanları ile günümizdeki rekabet ortamında tanınan ve güvenilen bir şirket olarak sektördeki yerini almıştır.

Tüm Sektörler ihtiyacına cevap verebileçek Özel parça talaşlı imalatı yapabilen TİM Otomat'in ürün gamınını %90'ı otomotiv sektörü ürünlerinden oluşmaktadır.

Makine Parkındaki CNC'ler, INDEX Otomatlar, Rovelver ve Endüstriyel Matkaplar ile özel talaşlı imalat işlerinde başarılı çalışmalarını sürdürmekte olup moder ölcüm cihazları ve sistemi ile de kaliteyi güvenci altına almıştır.

TİM Otomat otomotiv sektöründeki mevcut konumunu sürekli iyileştirme felsefesiyle geleceğe taşımayı hedef olarak belirlemiş ve bu hedef doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Müşteri memnuniyetine her koşulda verilek önemle; ürünleri, insan kaynağı, süreçleri ve çevre kalitesini iyileştirmeyi temel prensip kabul eden TİM Otomat, İSO 9001 2008 Kalite Sistemi belgesine sahiptir.

Sertifikamız :